fbpx

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/1/e167bc93-3d6e-40c4-8d4e-fbd431da4cdc/krtisskeveci.sk/web/wp-content/themes/hotmagazine/designsingle.php on line 68

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/1/e167bc93-3d6e-40c4-8d4e-fbd431da4cdc/krtisskeveci.sk/web/wp-content/themes/hotmagazine/designsingle.php on line 123

Žijeme v dobe, v ktorej sa kladie čoraz väčší dôraz na ochranu prírody a životného prostredia. Jedným spôsobom ako dosiahnuť zmenu sú elektromobily, ktoré s ich nulovými emisiami predstavujú v tomto smere krok k čistejšej a ekologickejšej budúcnosti.  Prečo spomíname práve elektromobily?

Prezídium Združenia náčelníkov mestských a obecných polícií Slovenska v spolupráci s AUTO IMPEX spol.s.r.o. v rámci predvádzacej kampane uzavrelo zmluvu o poskytnutí  ekologického osobného motorového vozidla značky NISSAN LEAF o na skúšobné jazdy  pre mestské a obecné polície v rámci celej SR .

Výnimkou nebolo ani mesto Veľký Krtíš. V dňoch 8. až 10.8.2018 si mohli príslušníci Mestskej polície vo Veľkom Krtíši v rámci hliadkovej služby toto vozidlo vyskúšať ako vhodný dopravný prostriedok v mestskej doprave. Vozidlo má výkon 40 kW, pri plnom nabití dojazd 260km a dá sa nabíjať aj klasickým spôsobom zo siete na 220V.

0 Komentárov

Komentovať

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password