fbpx

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/1/e167bc93-3d6e-40c4-8d4e-fbd431da4cdc/krtisskeveci.sk/web/wp-content/themes/hotmagazine/designsingle.php on line 68

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/1/e167bc93-3d6e-40c4-8d4e-fbd431da4cdc/krtisskeveci.sk/web/wp-content/themes/hotmagazine/designsingle.php on line 123
Zdroj: Pixabay

Mesiac október je aj mesiacom, kedy o čosi intenzívnejšie myslíme na tých skôr narodených.

Mesto Veľký Krtíš pri príležitosti mesiaca úcty k starším už niekoľko rokov usporadúva  pre svojich seniorov hudobno-zábavný program, spojený so spoločenským posedením. Ináč tomu nebolo ani tohto roku. Piatkové popoludnie sa miestny kultúrny dom  zapĺňal dôchodcami. Tí prichádzali plní očakávania a s radosťou, že po roku opäť stretnú svojich „starých“ známych.

Počas posedenia si s úsmevom zaspomínali na staré, dobré časy a s hrejivým pocitom na srdci že aj tento rok sa na nich myslí, odchádzali domov.

V meste Veľký Krtíš žije  viac ako 2280 starobných dôchodcov. Mesto je zriaďovateľom Klubu dôchodcov, kde sa pravidelne jeho členovia schádzajú počas celého roka.

 

0 Komentárov

Komentovať

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password