fbpx

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/1/e167bc93-3d6e-40c4-8d4e-fbd431da4cdc/krtisskeveci.sk/web/wp-content/themes/hotmagazine/designsingle.php on line 68

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/1/e167bc93-3d6e-40c4-8d4e-fbd431da4cdc/krtisskeveci.sk/web/wp-content/themes/hotmagazine/designsingle.php on line 123

Máte chuť na trochu adrenalínu? Už budúcu sobotu, 5. mája, je tu akcia ako vyšitá pre vás. Paintballová veľká hra MAY DAY MAY DAY s military scenárom v Opatovskej Novej Vsi.

Keď si pozriete videá, hneď zistíte, prečo na akcii nemôžete chýbať. Či už s kamarátmi alebo sami, zapojiť sa môže každý, aj úplný paintballový začiatočník. Výstroj si prenajmete priamo na mieste u militarypaintball.sk v obci Opatovská Nová Ves alebo si prinesiete vlastnú a o zvyšok sa už postará váš veliteľ, ktorý vás bude počas celej kampane usmerňovať tak, aby práve váš tým porazil nepriateľa a zvíťazil.

Očakávať môžete okrem celodennej paintballovej akcie aj vojenský transport na miesto, obed pre posádku, použitie pyrotechniky a hlavne kopec zábavy v military štýle. Odmenou bude neopakovateľný zážitok a skvelé fotky z akcie. Tak načo ešte čakáte? Prihláste sa do eventu MAY DAY MAY DAY na facebook/militarypaintball.

Viac informácií nájdete na: www.militarypaintball.sk

0 Komentárov

Komentovať

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password