fbpx

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/1/e167bc93-3d6e-40c4-8d4e-fbd431da4cdc/krtisskeveci.sk/web/wp-content/themes/hotmagazine/designsingle.php on line 68

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/1/e167bc93-3d6e-40c4-8d4e-fbd431da4cdc/krtisskeveci.sk/web/wp-content/themes/hotmagazine/designsingle.php on line 123

Je to neuveriteľné, ale je to tak. Podľa najnovších informácií Ministerstva investičných oportunizmov a rozvoja prichádza do mesta Veľký Krtíš investícia od spoločnosti McDonalds.

Spoločnosť v našom meste postaví tradičnú fastfoodovú reštauráciu s kaviarňou, Drive In a detským kútikom s internetom. Okrem pracovných príležitostí a rozvoja okolitej infraštruktúry tak do nášho mesta prichádza s touto investíciou aj viac ako miliarda kalórií.

Sme radi, že tradičné slovenské a lokálne jedlá budú doplnené hamburgermi, cheeseburgermi a najrôznejšími wrapmi,“ povedala hovorkyňa Ministerstva investičných oportunizmov a rozvoja.

A síce dobrý hamburger nie je nikdy zlý, ale ako ste iste správne vycítili, táto správa nie je pravdivá. Priatelia, prajeme vám veselú Veľkú noc a všetko dobré k 1. aprílu ?

0 Komentárov

Komentovať

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password