fbpx

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/1/e167bc93-3d6e-40c4-8d4e-fbd431da4cdc/krtisskeveci.sk/web/wp-content/themes/hotmagazine/designsingle.php on line 68

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/1/e167bc93-3d6e-40c4-8d4e-fbd431da4cdc/krtisskeveci.sk/web/wp-content/themes/hotmagazine/designsingle.php on line 123

Nasledujúca správa poteší najmä žiakov základnej školy “dvojky”, ktorí majú v obľube šport a pohyb.

V utorok 25. septembra prebehlo slávnostné otvorenie multifunkčného ihriska v areáli II. základnej školy na Námestí A.H. Škultétyho 9, ktoré prešlo významnou rekonštrukciou. Pred rekonštrukciou sa konal prieskum trhu a výzvu na predloženie cenovej ponuky poslali tri spoločnosti.

Rekonštrukciu viacúčelového ihriska vykonávala spoločnosť Maro, s.r.o, po predložení najvýhodnejšej cenovej ponuky vo výške zhruba 38 tisíc eur s DPH.  

Som rád, že sa nám podarilo vytvoriť nové možnosti športového vyžitia pre deti a mládež. Sme síce menšie mesto, ale vyrástlo tu mnoho športových talentov, ktorí sa mohli rozvíjať aj vďaka športovým zariadeniam ako je toto” Povedal primátor mesta Veľký Krtíš, Ing. Dalibor Surkoš.

Aj my sa tešíme, že pribudlo nové športové zariadenia a doplnilo pekné portfólio športových možností vo Veľkom Krtíši.

0 Komentárov

Komentovať

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password