fbpx

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/1/e167bc93-3d6e-40c4-8d4e-fbd431da4cdc/krtisskeveci.sk/web/wp-content/themes/hotmagazine/designsingle.php on line 68

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/1/e167bc93-3d6e-40c4-8d4e-fbd431da4cdc/krtisskeveci.sk/web/wp-content/themes/hotmagazine/designsingle.php on line 123
Zdroj: Pixabay

Celá príroda je rozkvitnutá. Čoraz viac času trávime vo svojich záhradkách rozmaznávaním našich rastliniek. Okrem výborných antistresových účinkov má táto činnosť aj výrazný estetický prínos. Niektorí záhradkári a milovníci flóry doťahujú svoje aktivity do dokonalosti a robia z tejto činnosti umenie. Skrášľujú tak nielen svoje príbytky a záhradky, ale aj prostredie mesta, v ktorom žijeme. Navyše tak postupne budujú svoj vzťah k prírode a životnému prostrediu.

Vychádzajúc z aktivít organizovaných počas svetového Dňa Zeme a pripravovaných aktivít k nadchádzajúcemu svetovému Dňa životného prostredia, primátor mesta Veľký Krtíš vyhlasuje súťaž o:

 

Prihláste sa a hrajte o vecné ceny. Súťaž prebieha v období od 1. mája do 30. júna. Prihlásiť sa možete emailom na adrese: erika.grega@velky-krtis.sk. Do mailu napíšte svoje meno, priezvisko, adresu, telefon a kategóriu, v ktorej chcete súťažit. Do správy môžete priložiť aj fotografie. Pre bližšie informácie možete tiež zavolať na +421 903 987 771.

 

0 Komentárov

Komentovať

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password