fbpx

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/1/e167bc93-3d6e-40c4-8d4e-fbd431da4cdc/krtisskeveci.sk/web/wp-content/themes/hotmagazine/designsingle.php on line 68

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/e/1/e167bc93-3d6e-40c4-8d4e-fbd431da4cdc/krtisskeveci.sk/web/wp-content/themes/hotmagazine/designsingle.php on line 123

V nedávno publikovanom článku ste sa mohli dočítať o plánoch mesta Veľký Krtíš vybudovať systém na zachytávanie dažďovej vody so snahou priblížiť sa k titulu „ekologické“ a „SMART“ mesto. V rámci „SMART“ je to jeden z viacerých krokov, ktoré sa v meste chystajú.

Mesto Veľký Krtíš sa vybralo cestou inovácií a modernizácií. Má snahu sa rozvíjať v súlade so súčasnými trendami. Dôkazom je aj schválená žiadosť Mestským zastupiteľstvom o nenávratný finančný príspevok (NFP) v rámci projektu „WIFI pre Teba vo Veľkom Krtíši“.

Výzva na predloženie žiadostí o NFP na podporu „WIFI pre Teba“ bola vyhlásená Úradom podpredsedu vlády Slovenskej republiky pre investície a informatizáciu. Predmetom je podpora budovania bezplatných WIFI sietí na verejných priestranstvách. Podpora zahŕňa NFP v maximálnej výške 15 000 eur. Mesto prispeje vlastnými zdrojmi vo výške 5 % z celkových výdavkov (čiže maximálne 750 eur).

Vďaka tomuto projektu sa onedlho na verejných miestach vo Veľkom Krtíši budú môcť obyvatelia a návštevníci tešiť na  bezplatné verejné WIFI siete. Je to skvelá správa pre každého, kto si nevie predstaviť svoj deň bez surfovania na vlnách internetu. Príjemné surfovanie Veľký Krtíš!

0 Komentárov

Komentovať

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password