Novinky

WiFi Pre Teba vo Veľkom Krtíši

Mesto Veľký Krtíš získalo Nenávratný finančný príspevok na projekt „WIFI pre Teba vo Veľkom Krtíši“. Na základe zmluvy bolo realizovaných 6 prístupových bodov pre bezplatné wifi pripojenia s rýchlosťou prenosu 30 Mbit/s na dvoch vybraných verejných priestranstvách v meste

Zdieľať príspevok

Čo by ste povedali na to, keby chodíte ulicami svojho mesta, chatujete s priateľmi, voláte so svojimi známymi na Whatsapp alebo sa len tak túlate a vychutnávate si Youtube hudbu, a to všetko úplne zadarmo?

Mesto Veľký Krtíš získalo Nenávratný finančný príspevok na projekt „WIFI pre Teba vo Veľkom Krtíši“. Na základe zmluvy bolo realizovaných 6 prístupových bodov pre bezplatné wifi pripojenia s rýchlosťou prenosu 30 Mbit/s na dvoch vybraných verejných priestranstvách v meste:

  • Námestie A. H. Škultétyho v okolí Mestského kultúrneho strediska
  • Miestny park s fontánou.

V rámci pokrytia wifi v meste Veľký Krtíš bude umožnené bezplatné pripojenie 300 užívateľom v jednom čase bez obmedzenia kvality a rýchlosti prenosu. Wifi pripojenie bude k dispozícii širokej verejnosti bez diskriminácie akejkoľvek skupiny obyvateľov mesta alebo jej návštevníkov.

Všetky prístupové body sa identifikujú ako „wifi pre teba“ a po úspešnom pripojení sa každému užívateľovi zobrazí ako uvítacia stránka webová stránka mesta Veľký Krtíš.

Prihlásiť je možné cez wifi:  WIFI4YOU-VELKYKRTIS.SK

Príjemné chatovanie prajeme.

Zdieľať príspevok
<< Späť k článkom