Novinky

Beh ulicami Veľký Krtíš

Téma:

Vy ešte nebeháte? Behanie je skvelým športom, ktorý vám nielen zlepší kondíciu a zdravie, ale naučí vás aj vytrvalosti. Stačia […]

Zdieľať príspevok

Vy ešte nebeháte? Behanie je skvelým športom, ktorý vám nielen zlepší kondíciu a zdravie, ale naučí vás aj vytrvalosti. Stačia vám k tomu dobré bežecké topánky a motivácia. Behať môžete celý život a stále prekonávať nové výzvy – vzdialenosť, rýchlosť alebo výškový rozdiel. Strávite viac času v prírode, niekedy vymeníte popoludňajšiu siestu na gauči za beh a možno spoznáte nových priateľov. Na začiatku možno bude vašou motiváciou dať dole pár kíl a pripraviť sa na sezónu plaviek, pokiaľ ale vydržíte, zistíte, že behanie je závislosť a životný štýl, ktorý ani po lete nebudete chcieť ukončiť.

Pokiaľ stále premýšľate, či alebo ako začať, máme pre vás dobrú správu. Vo Veľkom Krtíši sa už 17. júna uskutoční prvý ročník Behu ulicami. Dĺžku behu si môžete vybrať zo štyroch možností – 150 m, 800 m, 2 km alebo 10 km. Pokiaľ sa na beh necítite, zapojte sa aspoň do kategórie 4 km Nordic Walking. Štartuje sa z námestia A. H. Škultétyho.

Viac informácií si môžete vypýtať na tel. čísle 0907 765 097 alebo na mailu bezcivk@azet.sk.

Zdieľať príspevok
<< Späť k článkom