Novinky

Nie len krajšie chodníky vo Veľkom Krtíši

Téma:

V predchádzajúcich článkoch sme vás informovali o rekonštrukciách mestskej fontány a mestského parku Hôrka. Skrášľovanie mesta týmto ale nekončí. Na […]

Zdieľať príspevok

V predchádzajúcich článkoch sme vás informovali o rekonštrukciách mestskej fontány a mestského parku Hôrka. Skrášľovanie mesta týmto ale nekončí.

Na zasadnutí Mestského zastupiteľstva z 25. apríla sa schválilo niekoľko ďalších rekonštrukcií a investícií pre kvalitnejší život vo Veľkom Krtíši.

Okolo spomínanej fontány tak napríklad budeme chodiť po nových chodníkoch. Parkovacie miesta na Nemocničnej ulici, Ulici SNP a Ulici P.O. Hviezdoslava budú tiež zrekonštruované.

Navyše, veríme, že o rok pri čistení mesta od smetí budú mať dobrovoľníci oveľa menej roboty. Prečo? Lebo v našom meste pribudnú nové malé smetné koše. Košov bude celkom 32 ks, osadené by mali byť na Ul. SNP, Nemocničnej, J.A.Komenského a Nám. A.H.Škultétyho.

Okrem vyššie uvedených investícií mesto plánuje rekonštrukciu telocvične na Základnej škole Poľná 1.

Celková výška schválených finančných prostriedkov je viac ako 120 tisíc eur.

Na základe výsledkov verejného obstarávania poslanci Mestského zastupiteľstva odhlasovali nasledovné investície:

Viac informácií o pripravovaných rekonštrukciách nájdete v zápisnici z 36. zasadnutia Mestského zastupiteľstva na tomto odkaze: http://www.velky-krtis.sk/download_file_f.php?id=963859

Zdieľať príspevok
<< Späť k článkom