Novinky

Prehliadka – Dieťa je dar

Téma:

Združenie zborov pre občianske záležitosti Človek – človeku v SR, Krajská rada Z ZPOZ Banskobystrického kraja a Mesto Veľký Krtíš spoločne […]

Zdieľať príspevok

Združenie zborov pre občianske záležitosti Človek – človeku v SR, Krajská rada Z ZPOZ Banskobystrického kraja a Mesto Veľký Krtíš spoločne organizujú prehliadku s názvom Dieťa je dar.

Táto prehliadka sa zameriava na slávnosti pre deti, od vítania detí pri rôznych príležitostiach, cez rozlúčky so školou, ale aj ocenenia detských športovcov.

Na prehliadku Dieťa je dar Vás organizátori pozývajú dňa 27.4. o 9:00 hodine  v obradnej sieni Mestského úradu vo Veľkom Krtíši za účasti postupujúcich, resp. prihlásených kolektívov ZPOZ „Človek – človeku“ za jednotlivé regióny.

Viac informácií: http://www.velky-krtis.sk/?program=51&module_action__0__id_ci=160721

Zbory pre občianske záležitosti v obciach a mestách venujú pozornosť občianskym obradom a slávnostiam  pre  občanov. Všímajú si človeka v  každej významnej chvíli  jeho života – od narodenia až po hrob ( uvítanie detí do života, životné jubileá, spomienkové slávnosti, sobáše, jubilejné sobáše i posledné rozlúčky). Viac informácií nájdete o zboroch nájdete na: http://www.zpoz.sk/

Zdieľať príspevok
<< Späť k článkom