Novinky

Prekvapenie na Krtkovi

Téma:

Tento rok si vedenie mesta pripravilo pre návštevníkov areálu Biokúpaliska Krtko milé prekvapenie. Nadácia Veolia Slovensko po rokovaní s vedením mesta […]

Zdieľať príspevok

Tento rok si vedenie mesta pripravilo pre návštevníkov areálu Biokúpaliska Krtko milé prekvapenie.

Nadácia Veolia Slovensko po rokovaní s vedením mesta venovala Správe športových zariadení mesta Veľký Krtíš nepeňažný dar vo výške takmer 18 tisíc eur. Tento dar slúži na zakúpenie atrakcií pre detských návštevníkov kúpaliska.

Dar je účelovo viazaný na nákup nasledovných atrakcií:

  • nafukovacia šmýkačka so zošmykovými dráhami;
  • dva skákacie hrady so šmýkačkami a preliezkami;
  • nafukovacie kombo s motívom zvieratiek so strieškou;
  • kombinácia šmýkačky so skákacím hradom a preliezkami;
  • vodný futbal s odnímateľnou podlahou pre hru bungee futbal a
  • dve aquazorbing sady.

Verím, že sa tieto atrakcie budú deťom páčiť. Som toho názoru, že si naše deti zaslúžia kvalitné miesta na hranie, ktoré spĺňajú najvyššie bezpečnostné kritériá. Snažíme sa o to aj mimo areálu Biokúpaliska Krtko v našom meste. Som rád, že sa nám podarilo zabezpečiť kvalitné a bezpečné detské ihriská pre každé mestské sídlisko. V budúcnosti máme v pláne pokračovať vo výstavbe, no najmä v rekonštrukcii a úpravách existujúcich ihrísk. Touto cestou by som rád vyjadril vďaku Nadácii Veolia Slovensko za poskytnutie daru.“ Povedal primátor mesta Veľký Krtíš, Ing. Dalibor Surkoš.

My sa tešíme na zahájenie kúpacej sezóny a horúce letné víkendy strávené pri vode. Deti sa zase môžu tešiť na skvelú zábavu, špičkové atrakcie a vybavenie areálu kúpaliska.

Nadácia Veolia Slovensko podporuje projekty zamerané na rozvoj športu a zlepšenie  podmienok pre športové, rekreačné a oddychové  aktivity detí, mládeže a občanov mesta, čím vytvára lepšie podmienky pre telovýchovný rozvoj a prispieva k zlepšeniu kvality života detí a občanov obcí a miest.

Zdieľať príspevok
<< Späť k článkom