Novinky

Primátor Surkoš dal všetkým prvákom v meste základný balík. Toto im zaželal.

Tak ako každý rok, aj tento primátor mesta Veľký Krtíš dodržal tradíciu a začiatkom školského roka navštívil všetkých prváčikov v meste. Na návštevu do základných škôl neprišiel s prázdnymi rukami. Každému daroval im balíček so základnými potrebami. Okrem toho im zaprial toto:

Zdieľať príspevok

Tak ako každý rok, aj tento primátor mesta Veľký Krtíš dodržal tradíciu a začiatkom školského roka navštívil všetkých prváčikov v meste. Na návštevu do základných škôl neprišiel s prázdnymi rukami. Každému daroval balíček so základnými potrebami. Okrem toho im zaprial toto:

Všetkým im prajem, aby mali radosť zo školy, aby sa im dobre učilo, našli si nových kamarátov a hlavne, aby boli zdraví a mohli chodiť do školy tak, ako sme chodili my. Nič totiž nenahradí klasickú prezenčnú výučbu.

Toho roku nastúpilo do lavíc základných škôl v meste Veľký Krtíš 122 prváčikov. Veľký Krtíš je podľa Covid Automatu stále zeleným okresom, pandemická situácie sa však vyvíja nepriaznivo. Slovensko zaznamenáva jeden z najrýchlejších nárastov na svete a je otázne, do kedy budú žiaci chodiť do školy. Stačí totiž jeden pozitívny a celá trieda musí ísť do karantény na dva týždne.

Aktuálne opatrenie nájdete tu: https://korona.gov.sk/

Zdieľať príspevok
<< Späť k článkom