Novinky

Správy mestského rozhlasu e-mailom

Téma:

Klasický mestský rozhlas, v ktorom mestá vysielajú rôzne oznamy, pozvánky či upútavky môžete počuť aj vo Veľkom Krtíši. Už niekoľko rokov […]

Zdieľať príspevok

Klasický mestský rozhlas, v ktorom mestá vysielajú rôzne oznamy, pozvánky či upútavky môžete počuť aj vo Veľkom Krtíši. Už niekoľko rokov si však jeho správy môžu občania prečítať kedykoľvek, napríklad aj z pohodlia domova. Mesto totižto využívalo službu mestský rozhlas ONLINE. S úpravou a so zmenami v legislatíve však táto služba bola dočasne pozastavená. Veľkokrtíšania však o tieto správy neprídu. Mesto službu mestský rozhlas ONLINE nahrádza novou možnosť a to prostredníctvom oficiálnej stránky mesta www.velky-krtis.sk.

Stačí sa na stránke zaregistrovať a všetky správy vysielané mestským rozhlasom Vám budú zasielané aj v elektronickej podobe na Váš e-mail. Využívanie tejto služby je úplne bezplatné. Ak teda nestihnete hlásenie rozhlasu, nič sa nedeje, správy na Vás „počkajú“ a vy si ich môžete prečítať kedykoľvek.

Ako na to? Kliknite si na stránku mesta www.velky-krtis.sk. Na pravej lište si v ponuke nájdete MESTSKÝ ROZHLAS. Po kliknutí sa Vám zobrazia informácie o ponúkanej službe. Odkaz na zaregistrovanie Vás automaticky nasmeruje na zadanie emailovej adresy, na ktorú oznamy mestského rozhlasu chcete dostávať. Vyplníte svoje prihlasovacie údaje. Po registrácii Vám príde na uvedenú emailovú adresu potvrdzovací email s prihlasovacími údajmi. Do dvoch týždňov je potrebné prihlásiť sa cez webovú stránku, čím dokončíte a potvrdíte Vašu registráciu.

Aké informácie budete dostávať? Pri registrácii si môžete „odkliknúť“, či si prajete dostávať všetky oznamy, alebo len tie, ktoré sú odvysielané mestským rozhlasom ako sú pozvánky na rôzne podujatia, informácie o odstávkach, úmrtia alebo oznamy rôznych organizácií.

Zdieľať príspevok
<< Späť k článkom