Novinky

Súťaž o najkrajšie prostredie

Téma:

Celá príroda je rozkvitnutá. Čoraz viac času trávime vo svojich záhradkách rozmaznávaním našich rastliniek. Okrem výborných antistresových účinkov má táto […]

Zdieľať príspevok

Celá príroda je rozkvitnutá. Čoraz viac času trávime vo svojich záhradkách rozmaznávaním našich rastliniek. Okrem výborných antistresových účinkov má táto činnosť aj výrazný estetický prínos. Niektorí záhradkári a milovníci flóry doťahujú svoje aktivity do dokonalosti a robia z tejto činnosti umenie. Skrášľujú tak nielen svoje príbytky a záhradky, ale aj prostredie mesta, v ktorom žijeme. Navyše tak postupne budujú svoj vzťah k prírode a životnému prostrediu.

Vychádzajúc z aktivít organizovaných počas svetového Dňa Zeme a pripravovaných aktivít k nadchádzajúcemu svetovému Dňa životného prostredia, primátor mesta Veľký Krtíš vyhlasuje súťaž o:

 

Prihláste sa a hrajte o vecné ceny. Súťaž prebieha v období od 1. mája do 30. júna. Prihlásiť sa možete emailom na adrese: erika.grega@velky-krtis.sk. Do mailu napíšte svoje meno, priezvisko, adresu, telefon a kategóriu, v ktorej chcete súťažit. Do správy môžete priložiť aj fotografie. Pre bližšie informácie možete tiež zavolať na +421 903 987 771.

 

Zdieľať príspevok
<< Späť k článkom