Novinky

Tesco – náborová kampaň

V prvom rade by sme Vás radi ubezpečili, že pozorne monitorujeme a podnikáme všetky potrebné kroky, aby sme dokázali zabezpečiť zásobovanie […]

Zdieľať príspevok

V prvom rade by sme Vás radi ubezpečili, že pozorne monitorujeme a podnikáme všetky potrebné kroky, aby sme dokázali zabezpečiť zásobovanie potravín aj v tejto mimoriadnej situácii. Úzko komunikujeme s dodávateľmi, aby sme dokázali reagovať na zvýšený dopyt zákazníkov po produktoch vo vybraných kategóriách.

 

V tejto mimoriadnej situácii zohrávajú naši kolegovia v obchodoch kľúčovú úlohu, keďže prinášajú potraviny rodinám po celej krajine. Potrebujú všetku našu podporu, preto spúšťame intenzívnu náborovú kampaň s cieľom získať dočasných kolegov. V tomto náročnom období musíme zabezpečiť jedlo všetkým, a preto potrebujeme čo najviac pracovnej sily.

 

Ponúkame dočasné a flexibilné pracovné pozície v našich obchodoch naprieč Slovenskom. Vieme, že niektorí ľudia aktuálne nemôžu vykonávať svoju štandardnú prácu z dôvodu dočasných opatrení na Slovensku. Niektoré naše pozície môžu byť vhodné práve pre nich. Chceli by sme prijať ďalších kolegov najmä do tímov na pokladniach, doplňovania tovaru a Tesco Online nákupov.

 

Zjednodušili sme aj proces podávania žiadostí, aby noví kolegovia mohli začať rýchlo. Môžu sa jednoducho prihlásiť v obchode alebo prostredníctvom telefónu +421 903 411 368,  či e-mailu (nabor@tesco.com). Zabezpečíme všetky zákonom požadované vstupné školenia a pohovory realizujeme prostredníctvom telefónov.

 

Vopred Vám ďakujeme za Vašu pomoc a ochotu zdieľať túto výzvu, ktorú ocenia nielen naši kolegovia na obchode, ale určite aj zákazníci.

 

Samozrejme uvítame spätnú väzbu,

Zdieľať príspevok
<< Späť k článkom