Novinky

VÝSLEDKY KOMUNÁLNYCH VOLIEB VO VEĽKOM KRTÍŠI

Téma:

Včerajšie voľby do samosprávnych obcí vo Veľkom Krtíši vyhral s obrovským náskokom staronový primátor Ing. Dalibor Surkoš s počtom hlasov 2574. Primátor […]

Zdieľať príspevok

Včerajšie voľby do samosprávnych obcí vo Veľkom Krtíši vyhral s obrovským náskokom staronový primátor Ing. Dalibor Surkoš s počtom hlasov 2574. Primátor Surkoš tak dosiahol rekordné siedme víťazstvo v komunálnych voľbách. Jeho protikandidát Mgr. Ondrej Gomory získal 731 hlasov.

V sobotu 10. novembra si Veľkokrtíšania volili primátora a 15 poslancov. Volilo sa v 3 volebných obvodoch, ktoré boli rozčlenené do 12 okrskov. Volebná účasť v meste dosiahla necelých 35%.

 

Znovuzvolený primátor mesta Veľký Krtíš ďakuje všetkým občanom za účasť vo včerajších voľbách:

„Chcel by som sa poďakovať všetkým občanom, ktorí boli včera voliť. Nešlo len o osobu primátora, ale aj o poslancov Mestského zastupiteľstva. Rád by som využil túto príležitosť a poďakoval sa osobitne mojim voličom. Vaša dôvera a podpora ma veľmi teší a dáva mi obrovskú energiu na ďalšie funkčné obdobie. Všetko čo robíme, robíme pre naše mesto.“

Veľkokrtíšania si mohli vyberať spomedzi 2 zaregistrovaných kandidátov pre voľby primátora a 40 zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Mestského zastupiteľstva.

Nižšie dávame k dispozícii mená úspešných kandidátov pre voľby do mestského zastupiteľstva za jednotlivé volebné obvody:

ZDROJ: Zápisnica mestskej volebnej komisie o výsledku volieb.

Ďalšie informácie nájdete na oficiálnych stránkach mesta Veľký Krtíš www.velky-krtis.sk v sekcii „Voľby“.

Zdroj: https://www.velky-krtis.sk/download_file_f.php?id=1045206

Zdieľať príspevok
<< Späť k článkom