Novinky

VÝSTAVA REGIONÁLNYCH PRODUKTOV Z NOVOHRADU

Téma:

Dňa 19.12.2019 zasadala už 2x certifikačná komisia, ktorá udelila certifikát pre 13 regionálnych produktov.  V našom regióne už máme 22 […]

Zdieľať príspevok

Dňa 19.12.2019 zasadala už 2x certifikačná komisia, ktorá udelila certifikát pre 13 regionálnych produktov.  V našom regióne už máme 22 výrobcov, ktorí získali pre svoje výrobky certifikát „Regionálny produkt Novohrad„. Šikovní výrobcovia a remeselníci pochádzajú z obcí a miest – Modrý Kameň, Veľký Krtíš, Želovce, Katarínska Huta, Fiľakovo, Trebeľovce, Trebeľovce – Muľka, Šíd, Ľuboreč, Vidiná, Divín, Lučenec a Polichno.

Autorka fotografie: PhDr. Alexandra Pivková

Od 4.12.2018 je v priestoroch v OC Galérii expozícia „Destinácia Novohrad a Podpoľanie a regionálne produkty v BB kraji“.

Termín: 4.12.2018 – 7.1.2019
Partneri: Neogradiensis z. p. o., OC Galéria Lučenec, OOCR Turistický Novohrad a Podpoľanie, Región , Mesto Lučenec, Novohradské múzeum a galéria Lučenec, Stredná odborná škola hotelových služieb a dopravy v Lučenci.

Autorka fotografie: PhDr. Alexandra Pivková

Regionálne produkty v rámci BB kraja sú viditeľné aj cez vnútorné presklené vitríny obchodných priestorov OC Galéria na I. posch. Denne sú v priestoroch výstavy k dispozícii študenti SOŠ hotelových služieb a dopravy v Lučenci, ktorí študujú cestovný ruch. Turistický potenciál Novohradu a Podpoľania je propagovaný prostredníctvom OOCR Turistický Novohrad a Podpoľanie.

Autorka fotografie: PhDr. Alexandra Pivková

Na výstavu Vás všetkých srdečne pozývame.

 

Autor tlačovej správy: PhDr. Alexandra Pivková, predseda združenia, Región Neogradiensis, z. p. o.

Zdieľať príspevok
<< Späť k článkom